Słodkie wzorki na paznokcie – część II

To kolejna część cyklu o ślicznych wzorkach na paznokcie (część I wzorków tutaj). Przy odrobinie cierpliwości i wprawnym oku można łatwiejsze wzorki wykonać samemu lub poprosić o to koleżankę. Te trudniejsze mogą być za to inspiracją do poszukiwań własnego stylu.

13.  Wzorek na paznokcie Alicja w krainie czarów

paznokcie alicja w krainie czarów

Ten zworek to niesamowite połączenie dziecięcej fantazji i magii z  efektownym wykonaniem.  Na każdej płytce widnieje inna postać z bajki Alicja w krainie czarów. Kciuk ozdobiono samą Alicją.

14.  Paznokcie  Edward Nożycoręki

paznokcie  edward nożycoręki

Inspiracją do wykonania tego manicure był film Edward Nożycoręki. Jest to wzorek artystyczny i z pewnością nie nadaje się do noszenia na co dzień:)

15.  Paznokcie soczysty arbuzpaznokcie soczysty arbuz

Aby uzyskać efekt soczystego arbuza wystarczy parę krzywych pociągnięć  białym lakierem i czarne kropki na różowym miąższu.  Podstawą tego wzorku jest ciemnozielony lakier, dzięki któremu paznokcie przypominają wyglądem skórkę arbuza.

16.  Paznokcie babeczkipaznokcie babeczkiWzorek na paznokcie babeczki to połączenie różowych, brokatowych kolorów i  różnorodnych drobnych wzorków – kropek i pasków.

17.  Paznokcie Hello Kittypaznokcie hello kitty

Wzorki na paznokcie w stylu Hello Kitty można uzyskać korzystając z gotowych elementów, takich jak naklejka Hello Kitty i drobne kryształki. Obowiązkowym kolorem lakieru jest różowy. Fajnie wygląda również w połączeniu z brokatem.

 18.  Wzorek żółta kaczuszkapaznokcie kaczuszka

Uroczy wzorek na paznokcie przyprawiający o uśmiech na twarzy. Do jego wykonania potrzeba kolorów żółtego i niebieskiego. Płytkę paznokcia, na którym znajdzie się kaczuszka malujemy na niebiesko.  Kontur kaczuszki zaznaczamy czarną linią.

19.  Wzorek kolorowy króliczek

Paznokcie króliczekPaznokcie w kolorowe króliczki są łatwe do wykonania. Wystarczy zrobić manicure w stylu francuskim i domalować do niego długie, wąskie uszy.  Następnie zaznaczyć różowym kolorem nosek i wnętrze ucha, a czarnym zrobić delikatne kropeczki, które będą oczami.

20.  Wzorek na paznokcie miś koala

paznokcie miś koalaWzorek na paznokcie miś koala można łatwo wykonać kilkoma pociągnięciami pędzelka.  Na paznokciach malujemy białe, okrągłe główki. Następnie czarnym lakierem zaznaczamy uszy, oczy i nosek. Po wyschnięciu na czarnych oczach malujemy jeszcze białe kropeczki.

21. Wzorek  słoneczny kurczakpaznokcie słoneczny kurczak

Wzorek został wykonany przez profesjonalistę. Nie ma tu miejsca na krzywe, rozmyte linie. To słoneczny look na pogodne dni.

22.  Wzorek na paznokcie  dwie sówki paznokcie sówkaUrocze dwie sówki siedzą grzecznie na gałęzi. Bardzo pomysłowa kreacja. Po ułożeniu paznokci obok siebie powstaje jeden duży obrazek.

23. Paznokcie w stylu ludowym

paznokcie w stylu ludowym

Paznokcie na styl ludowy to ciekawy pomysł wykorzystania regionalnych wzorów. Fajny, prosty wzorek dla osób ceniących oryginalność i kropki:).

24. Paznokcie szczęśliwa owieczkapzanokcie szczęśliwa owieczkaTo ładny wzorek na paznokcie  z wykorzystaniem trzech kolorów lakieru. Idealny dla osób lubiących coś oryginalnego, ale niekoniecznie w stylu różowej Hello Kitty. Owieczka nie musi wyjść idealnie. Ważne, aby zachować ogólny kształt przy malowaniu wełnianego grzbietu zwierzątka.  Aby uzyskać naturalność malujemy kolistymi ruchami delikatny kłębek, przypominający chmurkę.

Zobacz także

Jedna myśl na temat “Słodkie wzorki na paznokcie – część II”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *