Niezwykła galeria tęczowych tortów i ciast – dużo zdjęć!

Motyw tęczy zadomowił się już w cukiernictwie.  W tej niezwykłej galerii tęczowych tortów i ciasteczek znaleźć można prawdziwe perełki – cukiernicze cuda.

Tęczowe ciasto w słoiku, tęczowy lizak, kolorowe babeczki. Również biżuteria wykonywana ręcznie, tzw. handmade czerpie z tęczowego szaleństwa. Kawałek kolorowego tortu zawisł na łańcuszku. Można go z apetytem zawiesić na szyi.

Tort weselny w kolorach tęczy, mleczny pudding i pankejksy. Kuchnię ogarnęło tęczowe szaleństwo.

Przyroda uwielbia kolory.  Nawet na targu można zobaczyć kolorową paprykę, żółtą, czerwoną, zieloną i w kolorze bakłażanu.  Prawdziwym rarytasem (a może dziwactwem?) jest również podwójny hamburger. Nawet lalki mają swoją ucztę. Miniaturowy torcik na koronkowej serwetce to wystrój domku dla lalek, a raczej kuchennego stołu dla lalek.

Makaroniki, ręcznie dziergane babeczki, gigantyczny rabarbar i urodzinowy tort dla dzieci. Pomysłów na wykorzystanie tęczowego szaleństwa jest naprawdę sporo!

tęczowa babeczka

Babeczki na przyjęcie oblane słodkim, różowym lukrem,  no i oczywiście tradycyjny już kawałek kolorowego tortu. Ale za to jakiego! Tort zawiera dwa dodatkowe blaty w kolorze różowym i niebieskim . To dopiero tęcza. Tor składa się aż z ośmiu kolorowych warstw!

Zobacz również przepis na tęczowy tort

Zobacz także

Jedna myśl na temat “Niezwykła galeria tęczowych tortów i ciast – dużo zdjęć!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *